Odpovědi na vaše otázky

 Jak to funguje?

Jak je možné, že je to zdarma?

 Vyhněte se podvodným odkazům jinde mimo náš web


 Jak to funguje?

 Jednoduše!

Vyber si nějakou věc zdarma a klikni na odkaz “Získat zdarma”.

Přesměrujeme Tě přímo na stránky prodejce, odesílatele věci zdarma. Pak už “jsi v rukou” provozovatele partnerského webu, který je odpovědný za to, že Ti zásilku odešle.

Jednotliví obchodníci si mohou klást další podmínky pro získání věci zdarma, jako třeba označení “To se mi líbí” na Facebooku nebo zapojení do soutěže předtím, než vyplníš formulář pro odeslání.

Doporučujeme důkladně přečíst všechny informace na tamním stránkách, všeobecné podmínky a jiné dokumenty k souhlasu, než budete dále pokračovat. Přesto, že se snažíme každý odkaz důkladně prověřit, portál VěciZDARMA.cz nenese žádnou odpovědnost za jednání mimo naše stránky.

Pro ještě větší pohodlí, uvádíme všechny zásadní podmínky a postup k objednání vždy u každé věci zdarma. Nicméně, pokud se podmínky poskytovatele nabídky nějak více změní, nejsme schopni náš návod okamžitě upravit, i když reagujeme rychle a aktualizujeme naše odkazy každý den.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhej kontaktovat.

Pokud se Ti produkt líbí a hledáš způsob jak si ho objednat, většinou najdeš vedle odkazu pro získání věci zdarma také odkaz “Kde koupit” nebo “Porovnat ceny”. Je to nejlepší způsob jak si věc bezpečně koupit a přitom ušetřit. Odkážeme Tě na tu stejnou věc, co jsi si už vyzkoušel a na místo, kde věříme, že ji pořídíš nejlevněji!

Krátké shrnutí jak na to

Klikni na odkaz “Získat zdarma!”

 Přesměrujeme Tě přímo na stránky prodejce

 Přečti si informace, vyplň formulář

Čekej u schránky (nemusíš celou dobu 😀 – i když Tě chápeme, že se těšíš! )

 Užij si produkt na maximum podle svého gusta!

Pokud se Ti produkt líbí, můžeš si ho příště objednat tlačítkem “Kde koupit”

 Přihlas se k odběru našich novinek emailem!

 Přidej si nás na Facebooku! Sdílej Věci ZDARMA s přáteli!

 Do toho! Testuj, zkoušej a objednávej! Zdarma!


 Jak je možné, že je to zdarma?

Ano. Opravdu zdarma

Firmy čas od času nabízejí vzorek svých produktů zdarma v rámci marketingových kampaní.

Rozdávají výrobky se snaze přesvědčit nás, že jejich produkt je ten nejlepší. Ať už je to v rámci reklamy nebo soutěže, firmy věří, že si koupíte právě ten jejich výrobek, protože ho už máte vyzkoušený. Firma tím, za prvé zvýší povědomí o značce, a za druhé podle ověřených studií má opravdu velkou šanci, že si koupíte jejich výrobek znovu. Ti si vyberou jejich vyzkoušený produkt mnohem raději než ostatní.

Zákazníci sáhnou po značce, ve kterou mají důvěru, tím, že si zboží vyzkouší, už ho znají a ví, že je kvalitní.

 Kdo nás platí?

Jsme opravdu moc rádi, že jsi si náš našla/el, a že Tě můžeme přivítat na našem webu. Máme celou stránku o nás, kde si můžeš přečíst více informací a kdo vlastně jsme. Zajímá Tě z čeho jako web žijeme?

Jako všechny lidi, i náš čas, a úsilí se správou webu, stojí peníze. Musíme také platit náklady za hosting, vývoj a udržování webu v dobré kondici.

Staráme se nejen o Vaši bezpečnost tím, že ověřujeme všechny odkazy, ale i vybíráme a přidáváme kvalitní a hodnotný obsah. Aktualizujeme každý den. Hledáme pro Vás na internetu věci, které se jen těžko shánějí zdarma a máme spoustu tipů i ze zahraničí.

Chceme vybudovat důvěrnou a otevřenou platformu pro všechny. Místo, kam se budete vracet za novými produkty zdarma. A také kde je poté můžete koupit. Firmy nám zaplatí malou provizi za to, když kliknete na náš odkaz a objednáte si zboží. Ať už zdarma nebo za plnou cenu tlačítkem “Kde koupit”. Na nic si nehrajeme, a važíme si upřímných odpovědí, stejně tak jako Vy.

Jak je možné, že nám firmy za to zaplatí? Více se dozvíš dále.

 Hrabe kuře zadarmo?

Jak je to? Přesto, že máme málo informací od kuřat, a jestli hrabou zadarmo nám stále tají, určitě ale víme následující:

 Případová studie

69% zákazníků uvádí, že velmi pravděpodobně zakoupí jejich produkt v plné velikosti v následujících šesti měsících od vyzkoušení.

V závislosti na ceně výrobku, testovací kampaň je aktuálně poměrně úspěšnou strategií a znamená 3.2x návratnost jejich investice.

Vedle získání nových zákazníků a celkového profitu z těchto kampaní, zákazníci mnohem pravděpodobněji doporučí už tento vyzkoušený produkt než jakýkoliv jiný. Podle studie, 89% zákazníků doporučí tento výrobek svým přátelům, jednoduše protože v něj mají mnohem větší důvěru.

54% zákazníků je ochotných odebírat další kanály značky jako je Facebook nebo jiný marketing.

Zdroj: SoPost

Nyní je jasné, proč firmy rozdávají vzorky zdarma, buď úplně zadarmo nebo jen za poštovné.

 Skvělá zpráva pro všechny

Pro nás je to vynikající příležitost si všechny výrobky vyzkoušet a užít si je na maximum!

Tak do toho! Web VěciZDARMA.cz je jediný kompletní seznam vzorků zdarma v Čechách a na Slovensku. Jsme největší portál s věcmi zdarma a přitom nevyžadujeme žádný účet nebo přihlášení.

Všechny odkazy jsou prověřené, pravé a měli by být bezpečné.

Teď je už jasné, že stále platí známé:

“Ani kuře nehrabe zadarmo!”

Takže, pro koho je to nakonec nejlepší?

Pro všechny!  Pro ty kdo zkouší a také pro ty kdo dávají k vyzkoušení.

A kdo chce taky něco zdarma?

Testuj, zkoušej, a objednávej! – Je to zdarma! Pro každého!

Jste společnost se zájmem o spolupráci? Kontaktujte nás.


 Vyhněte se podvodným odkazům jinde mimo náš web

 Phishing (mimo náš web)

V obdobích roku, kdy zákazníci ztrácejí obezřetnost při nakupování, třeba jako jsou Vánoce, se objevují pokusy podvodníků získat citlivá data.

Lákání uživatelů na nepravdivé zprávy, kdy například firma oslavuje 100. výročí a rozdává své produkty zdarma, hackerům vychází.

Jedná o takzvaný phishing.

Dostanete zprávu od přítele (třeba přes WhatsApp), která vypadá jako pravdivá ale po kliknutí se vám zobrazí podvržený web, který se tváří jako pravá stránka prodejce. Když vyplníte své osobní údaje, odešlete je však hackerům, kteří je dále zneužijí.
Samozřejmě vám nic nepřijde, a pokud zprávu pošlete svým přátelům, jen podpoříte další šíření tohoto útoku. O dalších nejnovějších pokusech a další podrobnosti se můžete dočíst na serveru Novinky.
Hackeři úspěšně šířili podvodnou zprávu společnosti Adidas. Naletělo jim tisíce lidí.

 Jak být v bezpečí?

Jednoduše klikejte a sdílejte jen námi ověřené odkazy na webu VěciZDARMA.cz! U nás si můžete být jistí, že všechny odkazy jsou pravé. Odkazující opravdu na originální webové stránky prodejce. Používáme technologie, které Vás chrání a snižují riziko manipulace s odkazy přesměrováním. Většina nabídek pro získání věcí zdarma je také osobně ověřená, že věc doopravdy přijde do schránky. Odkazům na našem webu tedy můžete důvěřovat.

Sledujte VěciZDARMA.cz pro nové produkty k vyzkoušení. Jsme největší web se vzorky zdarma v Česku a na Slovensku. Jediný kompletní seznam všeho, se dá na internetu sehnat zadarmo! S největší pravděpodobností máme věc zdarma v naší nabídce. Pokud narazíte na něco, co není uvedeno na našich stránkách nebo si nejste jistí, zda jde o pravou nabídku, pošlete nám ji přes náš kontaktní formulář! My poté web důkladně prověříme, otestujeme a pokud jde o hodnotný příspěvek, zařadíme ho našeho nekonečného portfolia věcí zdarma!

Užijte si bezpečné prostředí Věcí ZDARMA a objednávejte a sdílejte s čistým vědomím!

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.